ShapeShift CEO'su: 'Her Arzu Edilen Özelliği Bitcoin'e Tıkamayalım' | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

ShapeShift CEO’su: ‘Her Arzu Edilen Özelliği Bitcoin’e Tıkamayalım’

Kripto para biriminin ilk uygulayıcısı olan ShapeShift CEO Erik Voorhees ve popüler bir kripto para birimi olan ShapeShift’in CEO’su Bitcoin’in çok “muhafazakar” olması gerektiğini ve amiral gemisi kripto para biriminin devam eden gelişimine katkıda bulunanların “her yeni fikri denemekten kaçınması gerektiğini” savundu. ”

Kripto kumar sitesi SatoshiDice’nin eski sahibi olan Voorhees, “Bitcoin her değişken için optimize edilemiyor” dedi. 22 Mart’ta BTC’nin kastedilmediğini söylediği “Bitcoin Ne Yaptı” podcast’inde yaptığı yorumlar geldi. “en yenilikçi” ve “en muhafazakar” dijital varlık, aynı anda.

“Her Bankadan Çok Daha İyi”

Voorhees, “istenen her” özelliği veya özelliği Bitcoin protokolüne entegre etmeye çalışmanın pratik olmadığını açıkladı. Voorhees, diğer blok zinciri ağları tarafından üzerinde çalışılan farklı kullanım durumları hakkında yorumda bulundu:

“Bence daha merkezileşmiş ve daha yüksek verime sahip [daha fazla blok zinciri temelli platformlar] olmalı ve daha az verimle daha az merkezileşmiş zincirler olmalı ve her ikisinde de var olan her şeyi kripto ekosistemini daha güçlü ve her iki durumda da sağlamlaştırmalıydı. Hala her bankadan çok daha iyiyiz.”

Düşmanca Konuşmalar

Peter McCormack’ın Bitcoin’in What podcast’indeki ikinci görünümünde Voorhees, “uzun noktaların yapılabileceği insanlar arasında açık bir söylem” olması gerektiğini belirtti – bu da daha sonra anlamlı “geri bildirim ve tartışmaya” yol açabilir.

ShapeShift kurucusu, Twitter kullanıcılarının mikroblog platformundaki konuşmaların oldukça düşmanca bir tonda olabileceğine inandığı için birbirleriyle nasıl iletişim kurduğunu eleştirdi. Twitter’daki ateşli tartışmaları anlatan Voorhees, insanların “birbirlerine 288 karakter ile birbirlerine saldırdıklarını” söyledi.

Bitcoin Potansiyel Olan Tek Proje Değil

Eskiden bir Bitcoin maksimalisti olduğunu kabul eden Voorhees, 2013 yılının sonlarında farklı düşünmeye başladığını belirtti. Bitcoin hakkındaki görüşlerinin, daha temel para teorisini inceledikten sonra ve aynı zamanda sadece orta düzeyli bir para olarak çalıştığı zaman değiştiğini açıkladı. değiş tokuş yapmak (MoE) sadece değer tutmak için kullanılır. O dönemde, altcoin projeleri “büyük bir dikkat dağıtıcı” gibi görünüyordu, dedi Voorhees.

Ancak, kademeli olarak CEO, ademi merkeziyetçilikle gerçekten ilgileniyorsanız, daha fazla blok zincirleme projeye göz atmanız ve diğer fikirleri keşfetmeye açık olmanız gerektiğini fark etti.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 14 =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish