Türkiye'nin En Büyük Blockchain Zirvesi, Blockchain Economy Istanbul Summit Yakında Başlıyor | Kripto Kılavuz
Takip Edin

2019 yılının dünya çapında en büyük Blockchain ve kripto para etkinliği Blockchain Economy İstanbul Summit’e geri sayım başladı! Etkinliğin konuşmacıları arasına SpaceX şampiyonu rLoop’un kurucu ortağı Ilyas Vali de katıldı.

En Büyük Teknolojik ve Ekonomik Devrim Blockchain

Blockchain teknolojisine dair algısını ve bilgisini geliştirmek üzere çalışan BtcTurk ana sporluğunda gerçekleştirilen blockchain zirvesi ile yalnızca Türkiye’nin değil; Orta Doğu ve Orta Asya’dan da konuyla alakalı kişileri bir araya getirmeyi amaçlıyor. Konferansta blockchain’in sadece bugünü değil yarının da konuşulacak.

Konferansta katılımcılar, 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain’i alanın en iyi uzmanlarından dinleyecek, yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek, sektöre tüm detaylarıyla hakim olacak.

Blockchain Economy Istanbul Summit Yakında Sizlerle

Konferansa toplamda 20 ülkeden 5,000’den fazla katılımcı katılacak ve 10,000’den fazla kişi canlı olarak izleyecek. Uluslararası bu konferansta yatırımcılar, girişimciler ve profesyoneller, kripto para piyasasının mevcut durumunu ve Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışmak için bir araya gelecek.

KONFERANSIN ANA KONULARI:

  • Kripto Para Ödemelerinin Geleceği: Neden Mevcut Bankacılık Çözümleri Başarısız
  • Panel Tartışması: Devletler Kripto Paralar ve Blockchain ile Uyum Sağlayacak Mı Yoksa Mücadele Mi Edecekler?
  • İnsan Değerini Yeniden Tanımlamak: Bireyselleşmiş Ekonomide Yeni Dönem
  • İnsanlar Güce Karşı: Merkeziyetçilikten Uzaklaşmak
  • Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar: Yatırımcıların Sonraki Adımı Ne Olacak?
Blockchain Economy Istanbul Summit Tim Draper

Blockchain Economy Istanbul Summit Tim Draper

SpaceX Şampiyonu rLoop Kurucu Ortağı Blockchain Economy de

2017 yılında SpaceX Hyperloop Yarışması’nda birincilik ödülü alan rLoop’un kurucu ortağı Ilyas Vali, 20 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Blockchain Economy İstanbul Summit’in konuşmacıları arasına katıldı. Vali’nin kurucu ortağı olduğu rLoop, 59’dan fazla ülkede 1300’ün üzerinde mühendisi ile küresel olarak faaliyet gösteriyor. Çeşitli mühendislik çözümleri sunan, merkezi olmayan, kitle kaynaklı bir araştırma ve geliştirme organizasyonu olan rLoop, herhangi birinin, herhangi bir zamanda ve yerde dünyayı değiştirebilecek potansiyele sahip teknolojileri icat etme, geliştirme ve inceleme süreçlerine katılmasını sağlamak üzere tasarlandı.

Etkinliğin konuşmacıları arasında; Wall Street analisti Tom Lee, Draper Associates kurucusu Tim Draper, Beyaz Saray Teknoloji Danışmanı Franklin Urtega gibi isimler yer alıyor. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

“Blockchain Economy Istanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =

Sponsorlu Haberler

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e Katılıyor

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e Katılıyor

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e katılıyor

Dünyanın en önemli kripto para konferanslarından “Blockchain Economy Istanbul Summit” 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain’in geleceğini tartışmak için 20 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Konferansın sponsorlarından biri ve katılımcısı olan Makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktaracak.

“Makropa.com Genel Müdürü Murat Basri Helvacıgül, fuara katılım gösteren ilk 5.000 kişiye başlangıç üyeliği ile 10 TL bakiye + 50 Makrocoin ve 3 ay komisyonsuz alışveriş hediye edeceklerini belirtti.”

Türkiye’nin en gelişmiş kripto alım satım platformu makropa.com çalışmalarını ve yeni hedeflerini fuarda ziyaretçilerine aktarmak için sabırsızlanıyor.

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e Katılıyor

Makropa.com ‘Blockchain Economy Istanbul Summit’e Katılıyor

Makropa 7/24 işlem Yapmaya Olanak Tanıyor

2018 yılında kurulan ve Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformu olan Makropa.com kendi geliştirdiği borsa platformuna, gelişmiş bilgi teknolojileri alt yapısına, profesyonel destek ekibine ve yüksek güvenlik standartlarına sahip.

“Makropa platformu üzerinde Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcılar banka havalesi ve Papara sistemi ile TL yatırıp istedikleri kripto parayı satın alabilirler.”

Makropa kullanıcılarına gelişmiş güvenliğe sahip kripto para cüzdanları sunar. Kullanıcılar kripto paralarını kripto para cüzdanlarında güvenle saklayabilirler. Makropa platformu 7/24 yatırım işlemi yapmaya olanak tanır. Kullanıcılar banka havalelerini mesai sonrası da gerçekleştirebilir ve alış satış işlemlerine devam edebilirler.

Yüksek Güvenli Altyapı

Makropa altyapısı bağımsız güvenlik kuruluşları tarafından sızma testlerinden geçirilmiştir. Makropa’da tüm kripto paralar güvenli soğuk cüzdanlarda saklanır. Makropa platformu 7/24 güvenlik şemsiyesi altındadır.

Macro Coin ile Türkiye’nin yerli , dinamik yeni nesil kripto parası geliyor..

Makropa.com kullanıcıları yaptıkları her alım-satım işleminde Makro Coin kazanırlar. Makro Coin, Türkiye’nin bir numaralı kripto parası olmayı hedeflemektedir.

Makropa.com Hakkında;

Makropa.com, Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformudur. 2018 yılında kurulan Makropa, kendi geliştirdiği borsa platformuna, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısına,profesyonel bir destek ekibine ve yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Makropa’nın vizyonu Türkiye’de kripto parayı geniş kitlelere tanıştırmak ve gelecekte kripto para piyasasında global bir oyuncu olmaktır. www.makropa.com

Devamını oku

Sponsorlu Haberler

Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te

Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te

Türk Dijital Para Platformundan Dünyada Devrim Yaratacak Lansman

Dijital para dünyasına getirdiği dünyada ilk ve tek olan uygulamalarla adından söz ettiren yeni nesil yatırımın adresi Bitci.com, bir ilki daha yatırımcılarla buluşturacak. Blockchain dünyasının kalbinin atacağı Blockchain Economy Istanbul Summit’te Bitci.com, yatırımcıların dijital yatırımlarına entegre edebildiği dünyanın ilk ve tek fiziksel cüzdanı görücüye çıkaracak

Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu bölgesinin en büyük uluslararası blockchain ve kripto para konferansı için artık geri sayım başladı. 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde dünyanın dört bir yanından blockchain uzmanlarının, platform temsilcilerinin ve yatırımcılarının katılacağı etkinlik dünyada bir ilke de sahne olacak.

İLK VE TEK: YANINDA VE GÜVENDE DİJİTAL PARA

Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te

Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te

Dijital para dünyasına getirdiği devrim niteliğindeki yeniliklerle dikkat çeken yüzde 100 Türk sermayeli dijital para platformu Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te yine dünyada ses getirecek bir yeniliği dijital para yatırımcılarının beğenisine sunacak. Ayrıca etkinlik süresince yatırımcılardan fiziksel cüzdan için ön sipariş de toplanacak.

Bu yenilikle dijital para yatırımcıları, yatırımlarına entegre olabilen dünyanın ilk ve tek fiziksel cüzdanıyla tanışacak. Dijital para yatırımcıları bu donanımsal cüzdan sayesinde yatırımlarını tek tuşla, Bitci.com’a transfer edebilecek, işlem sonrasında kalan tutarı yine depolayabilecek, bluetooth bağlantısı ile uygulama üzerinden işlem yapabilecek. Donanımsal cüzdan dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemleriyle çalışacak. Fiziksel güvenlik anahtarı ve yüksek güvenlikli şifreleme sistemiyle Bitci.com’un geliştirdiği özel cüzdan teknolojisi ile yatırımcıların dijital yatırımları hem güvence altında hem de yatırımcının kendi cebinde kalacak.

Aslında dijital yatırıma entegre fiziksel cüzdan, Bitci.com’un bundan sonraki sürprizlerinin de habercisi…

Güvenlikte dünyadaki en iyi ilk 3 platformdan biri olan yeni nesil yatırımın adresi Bitci.com, etkinlik boyunca Haliç Kongre Merkezi’ndeki standında düzenleyeceği canlı yayınlarla dijital para dünyasını da etkinlikle ilgili gelişmelerden haberdar edecek.

ÇAĞDAŞ ÇAĞLAR: DÜNYADA DA SES GETİRECEK

Yeni ürünle ilgili açıklamalarda bulunan ve zirveyi değerlendiren Bitci.com Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar, “Yeni nesli yatırımın adresi Bitci olarak Blockchain Economy Istanbul Summit’i büyük bir heyecan içerisinde bekliyoruz. Çünkü dünyanın ilk ve tek dijital yatırımlara entegre edilebilen fiziksel cüzdanını yatırımcıların beğenisine sunacağız.

Bitci.com, Blockchain Economy Istanbul Summit’te

Bu yeniliğin dünyada da ses getireceğine inanıyoruz. Bizimle birlikte bu zirvede dünyanın bir çok ülkesinden önde gelen yatırımcılar, uzmanlar ve dijital para platformları yer alacak ve dünyada Blockchain teknolojisi tartışılacak. Bu açıdan Türkiye’den bir platformun çıkıp böyle bir teknolojiyi dünyada ilk kez kullanıma sunmasının önemli bir inovasyon ve Türk dijital para teknolojisinin geldiği noktayı göstermesi açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Aslında mayıs ayında satışına başlayacağımız cüzdanın piyasaya çıkış tarihini nisan ayına çekmeye çalışıyoruz.

“Kullanıma sunacağımız gelişmiş donanımsal cüzdan önümüzdeki dönemde yapacağımız yeni sürprizlerden sadece ilki” dedi.

 

Devamını oku

Sponsorlu Haberler

Dijital Varlıklar Ekosistemi VOLENTIX Türkiye’de ‘Digital Network’ ile Buluşuyor

Dijital Varlıklar Ekosistemi VOLENTIX Türkiye’de ‘Digital Network’ ile Buluşuyor

Geleceğe ilham veren dijital değer sistemlerinden biri olarak gösterilen VOLENTIX Dijital Varlıklar Ekosistemi, 20 Şubat’ta Blockchain Economy Istanbul Summit’e katılıyor.

Blockchain Economy Istanbul Summit ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

VOLENTIX yöneticileri Pythagoras Systems Machine Learning Direktörü Prof. Yiannis Emiris ve Hukukçu/Bilim İnsanı ve Dijital Varlıklar Ekosistemi Yaratıcısı Dane Rutledge zirvede konuşmacı olarak yer alacak.

VOLENTIX’in yolculuğu bundan 2 yıl önce blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan bir platform olma felsefesiyle başladı. Bitcoin  madenciliğinin çok hızlı geliştiği, bunun için süper bilgisayarların devreye girdiği bir dönemde peer-to-peer varlık değişimine olanak sağlayan, Yapay Zeka (AI) kullanan ve katılımı teşvik eden bir sistemi kurmayı hedefledi. VOLENTIX, merkezi olmayan, doğal bir kitlesel yatırım  ortamı yaratarak DAO yoluyla (Decentralized Automous Organization), kitlelerin kendi oluşturdukları güçten yine kendilerinin faydalanmalarını sağlamayı amaçlıyor. VOLENTIX, kendi dijital değer birimi VTX Token’ı da pazara sunmaya hazırlanıyor.

VOLENTIX her katılımcının, her üyenin anında bu sistemden faydalanmasına olanak sağlayan bir dijital varlık ekosistemi (Digital Assents Ecosystem – DAE) olarak kuruldu. Böylece toplulukların katılımını teşvik ederek onların oluşan güçten yine kendilerinin fayda sağlamasını hedefliyor. Bunu yaparken aslında pek çok platform alt yapı hizmetini de Blockchain ve açık bir mimari yapısı içinde sunuyor. VOLENTIX dördüncü nesil blockchain tabanlı EOS.IO teknolojisi kullanıyor.

Dijital Varlıklar Ekosistemi VOLENTIX Türkiye’de ‘Digital Network’ ile Buluşuyor

VOLENTIX sadece dijital değer birimi VTX Token ile sınırlı bir yapı değil ve pek çok kombinasyonu bir arada bulunduruyor. Volentix Dijital Varlıklar Ekosistemi (Digital Assents Ecosystem – DAE) kombine çalışan, merkezi olmayan dijital varlık değişim sistemi VDEX (Decentralized Dijital Assets Exchange – VDEX) güvenli multi-currency değişimine olanak sağlıyor. Katılımcılar, her türlü dijital para birimini VDEX’i kullanarak bireysel olarak değiştirme olanağına sahipler. VERTO Wallet ise cross-blockchaing, peer-to-peer bir dijital cüzdan… VESPUCCI Crypto Rating Yapay Zeka (AI) tabanlı kullanıcı dostu bir market-ratings analiz arayüzü. Tüm bunlar yine teşvik-katılım programı VENUE Platform ile destekleniyor.

 

Devamını oku

Popüler Başlıklar

Don`t copy text!
tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish