Cardano ve Ethereum Kurucusundan JP Morgan Coin Yorumu! | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Cardano ve Ethereum Kurucusundan JP Morgan Coin Yorumu!

Hong Kong Hibrid zirvesinde bir kripto panelinde görünen Charles Hoskinson, Ethereum, Cardano yaratıcısı ve IOHK CEO’su, SHREDS JP Morgan’ın yeni dijital varlık, JP Morgan Coin yorumu:

JP Morgan’ın aldatıcı bir eleştirisinde ve onun kripto para birimine stratejik olarak taşınmasında Hoskinson, bankacıların suçlu olduğunu söylüyor.

JP Morgan Coin yorumu gördüm, dinleyin siz bu alanı anlamıyorsunuz. Kripto paraların hiçbirinin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz.

Yarattıklarınızın arkasında kesinlikle bir ihtiyaç ya da yarar yok. Sadece uzayda olduklarını söylemek ve bunu kanıtlayabilmek uğruna oluşturulmuş bir kavram kanıtı ve bir çeşit tuhaf yönetici fantezisi

Bu adamlar suçlu  çünkü biz varız bütün nedeni budur. Son on yılda korkunç şeyler yaptılar. Dünyayı iflas ettirdiler ve düzenlemelerinin ve oyuna koydukları sistemlerin bir sonucu olarak dünya finansal sistemlerinden üç milyar insanı dışladılar. Bütün dünya, maalesef kötü kararlarının sonuçlarını yaşıyor. Ve böylece, karşı reaksiyon olarak, kripto para birimine yönelme var ve büyümeye devam ediyor, ilgi kazanmaya devam edecek. Ve sonunda eski sistemle çarpışacak.”

“Ama bunları, bir çeşit alaka elde etmeye çalışan ölmekte olan bir endüstrinin son kalıntıları olarak görüyorum. Ve bu tür işlere çok az saygı duyuyorum. Bunu olumlu bir şey olarak görmüyorum.”

Hoskinson, IOHK şirketinin yönetimleri modernize etmeye ve yerel liderler tarafından kucaklanacak blockchain tabanlı çözümler sunmaya çalıştığını söyledi.

“Blockchain teknolojisini modernize ediyoruz. Mülkiyet ve işletme tescilinden oylama sistemlerine, tedarik zinciri yönetimine, bulabildiğimiz kadar çok dikey alana kadar her şey. Blockchain teknolojisine sahip olduğunuzda, dijital kimliğiniz var, cüzdanlarınız var ve ardından bunları Cardano ve Ethereum gibi izinsiz sistemlere bağlayabilir ve onlara kredi, sigorta, havaleler ve bu tür şeylere erişim verebilirsiniz. Bu yüzden yavaş, metodik bir yürüyüş ve biraz zaman alıyor.

Ama bu çok anlamlı bir iş. Aslında hiçbir şeyden başlamaya başlıyoruz ve sonunda oldukça önemli bir şey inşa ediyoruz ve toplu olarak sonunda trilyonlarca dolar değerinde bir değer elde edebiliyoruz. ”

Hoskinson, geleneksel Batı finans sisteminin dünyaya bıraktığı derin izleri dile getiriyor.

“Gelişmekte olan ekonomilerdeki en büyük sorunlardan biri, eski ve güncel imparatorlukların savaş alanı olma eğiliminde olmaları, bu yabancı aktörlerin geldikleri ve kaynakları aldıkları yönünde. Değeri alıyorlar ve fazla geride bırakmıyorlar.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 8 =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish