Tron (TRX) Bir Kilometre Taşını Daha Aşıyor! Piyasa Altıncılığına Yükselebilir Mi? | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Tron (TRX) Bir Kilometre Taşını Daha Aşıyor! Piyasa Altıncılığına Yükselebilir Mi?

Tron (TRX) Bir Kilometre Taşını Daha Aşıyor! Piyasa Altıncılığına Yükselebilir Mi?

Tron (TRX), kripto para alanındaki en çok tanınan ağlardan biri olarak kullanıcılarında kayda değer bir artış yaşıyor, Şubat 2019’un sonuna doğru daha fazla kullanıcı çekmeye devam ediyor. Atılan bir tweet ile, Tron ağında şu anda 1.978.032 kayıtlı kullanıcının olduğu bildirildi. 

Tron ağının kayda değer bir yükseliş yaşaması Ethereum ağında çalışan bir çok geliştiriciyi de cezbetti ve geliştiriciler Dapps’larını Tron’a (TRX) taşımaya devam ediyor.

Bittorrent‘in (BTT) Tron (TRX) Ağına Girişi

BitTorrent’in Tron (TRX) platformuna girişi, Tron’un özelliklerinin, ağ geliştirmelerinin ve kullanıcılarının artmasına yardımcı oldu. Tron platformu Bittorrent ile ağ üzerinden dosya paylaşımını kolaylaştırdı ve ilgi çekmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Tron, tanınan ortakları Binance ve Bittorrent sayesinde cüzdan sayısında inanılmaz artışlar yaşıyor. İki günlük bir süre içerisinde (27-28 Şubat) Tron ağına kayıtlı cüzdan sayısı 77.105 artış gösterdi.

Tron İçin Sırada Ne Var? Market Sıralamasında 6. Olabilir Mi?

Tron (TRX) MainNet’in piyasaya sürülmeden önce, pazarlama canavarı CEO Justin Sun, en büyük ilk 6 kripto para arasında giden yolun Tron için açıldığını düşünüyor.

Öte yandan, Tron Ocak 2018’de kısa bir süre de olsa piyasa sıralamasında 6.lığa yükselmişti, ancak eğlence odaklı kripto para orada çok duramadı ve düşüşe geçti.

Justin Sun bu konu hakkında şöyle düşünüyor:

“Gelecek için beklentiler daha da yüksek. Bir sonraki hedefimiz, dünyadaki en büyük 6 kripto para biriminden biri olmak. Aslında TRON olarak 5 Ocak 2018’de ilk 6’ya ulaşmıştık. 2019’da, TRON’un ana akıma hitap eden Blokchain’i Ethereum ile rekabet için sağlam bir temel oluşturacak ve bu unvanı geri alacağız.”

Tron şuanda market sıralaması olarak 10. sırada. Bunun yanı sıra ilk 10’daki kripto paralar arasında en genç proje olarak kayıtlara geçiyor.

Kaynak: todaysgazette

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + eighteen =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish