Tron, Kiip ile İşbirliği Planlıyor – Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Tron, Kiip ile İşbirliği Planlıyor

Tron, Kiip ile İşbirliği Planlıyor

Tron Vakfı

Kiip’in CEO’su Brian Wong’un Tron ile bir işbirliği planladığını söyledi. Tron’un San Francisco’daki Cuma günü düzenlenen Nitron Zirvesi’ne katılan Wong, reklamcılıktaki blockchain devriminden bahsetti.

Kiip, tüketicileri oyun ve zindelik dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için somut ürünlerle ödüllendiren mobil bir reklam ağıdır. Kiip, McDonald’s, Coca-Cola, General Mills, BMW, Johnson & Johnson, New York Times, Campari, Kraft, Taco Bell ve MasterCard dahil olmak üzere birçok yüksek profilli müşteriye sahiptir.

Bir reklamcı olan Wong, “pazarlama anları” kavramını yarattı. Rastgele veya prime-time pencereler sırasında reklam yapmak yerine; Kiip, kullanıcıların katılımını optimize etmek ve yüksek hedefli kitleler oluşturmak için markaları tüketicilere doğru zamanlama ve zihniyet temelinde pazarlar. Reklam verenlere, mobil cihazlarında gerçekleştirdikleri işlemlere dayalı olarak tüketiciye ikinci bir görünüm vermek üzere tasarlanmıştır.

Tron, Kiip ile İşbirliği Planlıyor

Tron, Kiip ile İşbirliği Planlıyor

Şirketin web sitesine göre:

“En azından beklediğinde, en sevdiğin uygulamalarda ve bağlı cihazlarda indirim, ipucu ve sanal para birimi gibi ödüllerle seni şaşırtacağız. Bu, “Harika” diyorsunuz. Ne yapıyorsan onu yapmaya devam et!”

Mobil tüketici katılımı platformu 10.000’den fazla uygulama tarafından kullanılıyor. Kiip, Hummer Winblad, Röle Girişimleri, Gerçek Girişimler, Verizon Girişimleri, ABD Hücresel, American Express Girişimleri ve IPG tarafından desteklenmektedir.

Kiip, performansının endüstri standartlarını aştığını söyledi:

“Ağımızdaki milyarlarca etkileşimden toplanan verilere dayanarak tüketicileri hedefliyoruz. Yaklaşımımız, içgüdüsel ve etkili, bu da ortalama % 20 – sektör ortalamasının 10 kat katılımı ile kanıtlandı. ”

blockchain teknolojisinin “saydamlık, ademi merkeziyetçilik ve güvenli veri depolamayı birçok sektöre getirme” kabiliyeti ile övünen Kiip, dünyanın en büyük bira üreticisi AB InBev ile Haziran ayındaki ilk blockchain mobil reklam kampanyasını başlattı.

Kiip’in blockchain teknolojisini kullanma vizyonu, Tron’un yapay merkeziyetçi bir ağ üzerinden tüketicilere ulaşma çabalarıyla uyumludur. Kiip ile yapılan bir işbirliği, reklam teknolojisi platformunun 10.000’den fazla mobil uygulamaya reklam vermesini sağladığı için Tron’u gerçek dünyaya, kripto dostu Millennial tüketicilerine ve en iyi markalara yaklaştırma potansiyeline sahiptir.

Kaynak: Dailyhodl

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin Haberleri

En Fazla Bitcoin (BTC) Birikimi Olan Kim?

Bitcoin Analizi, Bitcoin 5.700 Doları Geçti!

Araştırma sonucuna göre, Winklevoss ikizleri 150.000 BTC’ye sahipler, ancak onlardan daha fazla Bitcoin sahibi olan isimler var…

En fazla miktarda Bitcoin (BTC) sahibi olan kişinin kim olduğunu araştıran Blockchain Center; Winklevoss ikizlerinden dolandırıcılara, bilgisayar korsanlarından “zombi coin”lere kadar tüm verileri masaya yatırdı.

 

Öte yandan kripto para dünyasının en ünlü hack vakası Mt. Gox olayının faillerinin 166.000 BTC’ye sahip oldukları iddia edildi.

Silk Road skandalından ele geçirilen 30.000 BTC’nin ise Tim Draper’ın elinde olduğu öne sürülüyor.

Plus Token dolandırıcılarının ise 200.000 BTC sahibi oldukları söylendi.

Diğer taraftan “Zombi coin”ler şaşırtıcı derecede fazla. Bahsini ettiğimiz bu tokenler, hiçbir zaman kullanılmayacak ve sonsuza kadar kimse tarafından harcanamayacak olan 1,5 milyon BTC’den meydana geliyor.

Grayscale’in Bitcoin Tröstü, en büyük kurumsal Bitcoin yatırım aracı olarak biliniyor ve şu anda 400.000 BTC’nin üzerinde likiditeye sahip. Lightning Network yalnızca 1.000 BTC bulundururken, Ethereum (ETH) 80.000 BTC daha kilitlemiş durumda.

Diğer 2,5 milyon Bitcoin’in zamanla dolaşıma girmesi bekleniyor. Bu listeye başka hangi isimlerin dahil olacağını ise zaman gösterecek.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Blockchain Haberleri

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Amerika Birleşik Devletleri deniz ürünleri ticaret birliği Ulusal Su Ürünleri Enstitüsü (NFI), IBM’in blockchain tedarik zinciri çözümü olan Food Trust ile 11 Haziran tarihli deniz ürünleri ve gıda ile ilgili haberleri FoodOnline’ın raporlarını izlemek için çalışıyor.

Raporda, birden fazla şirket tarafından ortaklaşa yürütülen deniz ürünü türünü izlemek için yapılan yeni sistemden bahsettiler. Ayrıca, hasatçıları, ithalatçıları, soğuk hava depolarını, yiyecek servisi restoranlarını ve perakende satışlarını temsil eden NFI üyeleri de programa dahil oldular.

IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food TrustSIRF Başkanının Açıklamaları

Proje, başkanı Sean O’Scannlain’ın gelişmeler hakkında yaptığı açıklamada kurulacak sistemi Deniz Ürünleri Endüstrisi Araştırma Fonu (SIRF) tarafından finanse ediliyor:

“Takip sistemi deniz ürünleri endüstrisi için yeni bir şey değil, ancak blockchain yep yeni bir kavram, IBM’in Gıda takibi sistemi ile deniz ürünleri işletmelerinin gelir elde etmesine ve hasattan dağıtımına kadar müşterilerimize maliyetleri azaltmasına nasıl yardımcı olabileceğini test edeceğiz.”

Sistemin, şirketlerin verilere kimin erişebileceğini ve ne kadar süre boyunca kontrol edebileceğini ve zincir yüklendikten sonra da kontrolünü kimlerin ellerinde tutacağı da bildiriyor. IBM Food Trust genel müdürü Raj Rao, blockchain’in “Özellikle büyük ekosistemlere, işletmelere ve kuruluşlara sahip olduğumuzda, Food Trust herhangi bir sektörü değiştirebileceğini” belirtti.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Blockchain Haberleri

Visa, Blockchain’in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı Başlattı

Visa, Blockchain'in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ağı Başlattı

ABD’nin ödeme devi Visa, Blockchain teknolojisinin bazı yönlerinden türetilen bir sınır ötesi ödeme ağı başlattı.

“Visa B2B Connect” adı verilen ağ, işletmeler arasında doğrudan bankalar arası ödeme işlemleri mümkün kılarak, küresel finansal kurumlar tarafından yapılan uluslararası değişimleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 Visa’nın Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı

Rapora göre, ağ zaten daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri mümkün kılmak için dünya çapında 30 ticaret kanalını kapsıyor ve 2019’un sonuna kadar 90 pazara genişlemesi bekleniyor.

Visa B2B Connect, kısmen Linux Vakfı liderliğindeki bir grup tarafından geliştirilen açık kaynaklı dağıtılmış muhasebe teknolojisi (DLT) Hyperledger’ın unsurlarını içeren blockchain teknolojisine dayanmaktadır.

Visa Business Solutions’ın genel müdürü Kevin Phalen’in raporunda, özel olarak, blockchain teknolojisinin bazı yönlerinin, bir ödeme konusunda mevcut herhangi bir ödeme sistemine göre daha fazla veri aktarma kabiliyeti nedeniyle kullanıldığı bildirildi.

Ağ, teknoloji dünya devi IBM ile işbirliğinin yanı sıra e-ödeme operatörü Bottomline Technologies ve fintech firması FIS’in de birlikte olduğu bir projedir. Ürünü geliştirmek için Visa’nın başlangıçta kriptografik defter sistemleri üreticisi ile çalıştığı bildirildi.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

Don`t copy text!
tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish