STO'lar Katrilyon Dolarlık Pazar Yaratacak | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

STO’lar Katrilyon Dolarlık Pazar Yaratacak

Brock Pierce, eski çocuk aktör, Amerikalı girişimci ve bitcoinin erken yatırımcılarından (BTC), geçtiğimiz günlerde Forbes’le yaptığı bir röportajda.

Pierce göre, merkezi olmayan uygulamalar, güvenlikli para teklifleri (STOlar), ve oyun endüstrisi 2019 yılında önemli bir gelişme ve büyüme göreceksiniz.

Dapps milyonlarca kullanıcıya ulaşacak

Röportaj, merkezi olmayan uygulamalar (dapps) hakkında bir konuşma ile başladı; burada Pierce, bazı dapps’in bir milyon kullanıcıya ulaşacağını belirten ve 2019’da inşa edilen büyük şeyleri göreceğimizi söylemleriyle devam etti.

Büyük bir ayı piyasası yaşıyoruz, ve büyük şeyler inşa çünkü fiyatlar düşük olduğunda onu sevdiğini o zaman dedi.

Daha sonra, büyük bir ayı piyasası yaşadığımızı ve

“Fiyatların düşük olduğu zamanlarda büyük şeylerin inşa edilir.”

dedi.

Pierce, buna ek olarak şunları söyledi:

“Fiyatlar yükseldiğinde, çok az şey oluşuyor çünkü ekipler birbirine yapışmıyor. Herkes çok hızlı bir şekilde zenginleşiyor ve bu da insanları motive ediyor. Bu ekosistem de kurduğum en iyi şeyler ayı pazarlarında inşa edildi. ”

Merkezi olmayan uygulamaların (dapps) şu anki durumu ve sadece geliştirici test gerekçeleri sunmak yerine gerçek yatırımı edinmeyi sağlamak için ne yapılması gerektiği sorulduğunda, Pierce, 3 şeyin yapılması gerektiğini söyledi:

“Ölçeklenebilir, ücretsiz, sürtünmesiz ve hızlı olmak zorundalar. ”

Daha sonra blockchain teknolojisi ve ademi merkeziyetçi uygulamalar ile yeni interneti kurduğumuzu ve yeni standartların belirlenmesi gerektiğini söylemeye devam etti. Belli ki, bu yavaş yavaş, paraya mal olursa ve ölçeklenmiyorsa, hiç kimsenin bu yeni interneti kullanmayacağını belirtti.

Daha sonra Pierce, EOS (EOS), Tron (TRX) ve Cardano (ADA) gibi 3. nesil protokollerin doğru kutuları kontrol ettiğini beyan ederek birkaç dapp ve akıllı sözleşme protokolünü isimlendirdi.

Oyun Endüstrisi Kriptoyu Kabul Ettirecek!

Pierce, oyun alanında bir geçmişe sahip ve 2001 yılında Internet Gaming Entertainment (IGE) şirketini kurdu. Bu nedenle, oyun endüstrisini çok iyi tanıyor ve oyuncuların ve büyümekte olan oyun endüstrisinin 2019 yılına kadar kripto kullanımında büyük bir sürücü olacağına inanıyor.

Pierce, kripto ve oyun arasındaki ilişki hakkında biraz bilgi vererek, şunları söyledi:

“Kripto ölçeğindeki en eski uygulayıcılar oyunculardı. Bu yüzden Kore ve Çin bu kadar büyük. Bunlar insanların video oyunları oynadığı ve Second Life ve World of Warcraft gibi oyunlar için sanal para alıp sattıkları pazarlardı. ”

Bu nedenle, Pierce, oyuncu topluluğunun tıpkı başlangıç aşamasında olduğu gibi, kriptoda başka bir yatırım dalgası getirmesi için çok iyi bir şans olduğunu düşünüyor.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 8 =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish