Justin Sun Tron'un Dapp Hakimiyetini CoinPlay İle Arttıracak | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Justin Sun Tron’un Dapp Hakimiyetini CoinPlay İle Arttıracak

Tron, dünyanın ilk blockchain uygulama mağazası CoinPlay’i satın aldığını duyurdu.

Hem işlem hacmi anlamında Tron, dApp alanına hükmetmek için ilerledikçe ekosistem için bir başka büyük başarı hikayesi yazmaya devam ediyor. Hareket, başkası tarafından onaylanmadı, ancak Tron CEO’su Justin Sun bugün erken saatlerde bir tweet aldı.

 


Sun, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında şirketin edindiği BitTorrent ile birlikte Tron’un dünyadaki en büyük ademi merkeziyetçi ekosistemi ortaya çıkarmak için büyüdüğünü tweetledi.

Coinplay Nedir ve Tron’un Dapp Savaşı’nı Kazanmasına Nasıl Yardım Edebilir?

CoinPlay’in devralınmasının ekosistemin uzun vadedeki performansını daha da arttırması bekleniyor.

Döngü dışında olanlar için CoinPlay, kullanıcıların tek bir tıklamayla indirebilecekleri çok çeşitli blockchain uygulamaları ve dApp’leri barındırıyor.

Blockchain destekli oyunlardan ve yazılımlardan, büyük dijital para birimlerinin pratik rehberlerine ve endekslerine kadar, platform temel olarak tüm blockchain destekli ürünler ve hizmetler için tek durak bir hedef olmayı hedefliyor.

Zaten büyük bir dApp merkezi olan CoinPlay, GitHub sorgusu, çok platformlu çok para birimi gerçek zamanlı teklifler için destek ekleyerek platformun kapsamını daha da genişletmeyi hedefliyor; ve çok platformlu işlem hacmi / fiyatı.

Sadece bu değil, CoinPlay ayrıca yeni kullanıcıları eğitmek için grafik dersleri veriyor ve merkezi olmayan dijital ekonominin çeşitli yönlerini açıklayan yüksek kaliteli içerik sunuyor.

Blockchain uygulaması / dApp alanındaki artan konumu nedeniyle, platform birçok yerleşik VC firmasından ve kurumundan stratejik yatırımlar yapmıştır.

Justin Sun’a CoinPlay’in Tron ekosistemine entegrasyonunun etkisinden söz ederken:

“TRON kısa süre önce MainNet yükseltmesi v. 3.5’i tamamladı. Blockchain tabanlı bir eğlence ekosistemi olarak, içerik ve eğlenceye odaklanmaya devam edeceğiz. CoinPlay’in yeni satın alınması blok zincirleme endüstrisine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. 2019 yılı, TRON ekosistemi için üssel büyüme yılı olacak ”dedi.

Tron, rakiplerinden daha hızlı büyümeye devam ediyor

Tron aya bir patlama ile başladı ve o zamandan beri iyi performans göstermeye devam etti. 9 Mart’ta sona eren haftada Tron, işlem hacminde haftalık% 207 artış kaydetti.

180 milyon dolarda, EOS% 28’e düşerek 100 milyon doların üzerine kaymış ve Ethereum marjinal olarak 25 milyon doların üzerinde bir yere gitmeye başladı.

Daha da önemlisi, Tron’un egemenliğini sağladığı sadece haftalık işlem hacimleri değildi. Şu anda EOS ve Ethereum dahil rakip platformlardan çok daha iyi performans gösteren 200-250’den fazla dApp var.

Tron’u rakiplerinden ayıran aralığın CoinPlay ve platformun blok zinciri topluluğu içindeki geniş erişimini kullanmaya başladıkça daha da genişlemesi bekleniyor.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − fourteen =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish