Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime | Kripto Kılavuz
Takip Edin
Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Haber

Huobi’den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi Global, borsa öncesi token satışları için özel bir platform başlattı. Huobi Prime adlı platform, katılımcı yatırımcılara büyük borsalarda görünmeden önce yeni tokenlere erişim sağlamayı amaçlıyor.

İleriye dönük projeler, yatırımcılara altcoinler’i 30 dakikalık hızlı satışlarla sunan başarılı başvuru sahiplerinin bir onaylama prosedüründen geçeceği belirtiliyor.

Huobi Prime, büyük ve küçük yatırımcılara yöneliktir ve bireyler maksimum 1.000 $ ‘lık yatırım sınırına maruz kalır.

“ilk token satışının lansman tarihini 26 Mart”

Sunulan yeni tokenler aynı Binance’de olduğu gibi Huobi’nin kendi coin’i olan Huobi Token (HT) üzerinden satışa sunulacak.

Huobi Prime’da piyasaya sürülen ilk token, TOP Network’ün halka açık 60 milyon kullanıcısı olan blockchain projesinin yerel belirleyicisi TOP olacak. Bu başarılı Silikon Vadisi tabanlı startup, şu anda güvenli ve düşük maliyetli mesajlaşma, arama, video, VPN, CDN ve IoT veri paylaşım hizmetleri sunuyor.

“Huobi’nin kendi coin’i olan Huobi Token (HT) üzerinden satışa sunulacak.”

CEO Leon Li, ürünü yaratma kararının kısmen sonuçlandığını belirterek, “Sıfırdan başlayarak daha yenilikçi, doğrudan ve yanıt veren bir yöntem olacak şekilde tasarladık” yorumunu yaptı.

Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Huobi’den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Huobi, ilk token satışının lansman tarihini 26 Mart olarak duyurdu.

Huobi, sekiz aylık Avustralya’daki yatırım maliyetini düşürerek yeniden yapılandırarak personel arasında son zamanlarda yapılan fazlalıkları ortaya çıkardı. Benzer bir hikaye, madencilik devi Bitmain ve Ethereum (ETH) blockchain geliştiricisi ConsenSys de dahil olmak üzere diğer büyük kripto endüstrisi firmalarında ortaya çıkmıştır.

Peki token satışına nasıl katılabiliriz?

Kripto tüccarları ve kullanıcıları için Huobi Prime üzerinden yeni tokenlere erişim kazanmak kolaydır. Genel olarak konuşursak, ihtiyaç duydukları tek şey tam olarak doğrulanmış bir Huobi Global hesabı ve aylık ortalama 500 veya daha fazla Huobi tokenini hesaplarında bulundurmaları gerekmektedir.

“Huobi Prime’ın sadece üst düzey kripto yatırımcıları için değil, halka açık olması bizim için önemli. Aynı zamanda, Prime’da yer alanların ekosistemimize aktif olarak katılan meşru kullanıcılar olmasını sağlamak istiyoruz ”

Daha geniş bir kullanıcı alanı ve HT sahiplerine Prime’ı deneyimleme şansı vermek için, Prime’ın ilk token lansmanı için 500HT sınırlaması kaldırılacak.

Huobi Prime

Hiçbir koşulda varlığın yatırım özelliklerine ilişkin fiyat tahminleri veya gösterimler yapmayacak ve herhangi bir ticari tavsiyede bulunmayacak. Huobi Prime kullanıcıları gerektiğinde üçüncü tarafların yasal, vergi ve finansal tavsiyelerini de içeren bağımsız bir analiz yapmalıdır.

“Prime’ın ilk token lansmanı için 500HT sınırlaması kaldırılacak.”

Projeye katılmak isteyen yatırımcılar aşağıdaki Twitter paylaşımından detayları öğrenebilir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish