Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime | Kripto Kılavuz
Takip Edin
Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Haber

Huobi’den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi Global, borsa öncesi token satışları için özel bir platform başlattı. Huobi Prime adlı platform, katılımcı yatırımcılara büyük borsalarda görünmeden önce yeni tokenlere erişim sağlamayı amaçlıyor.

İleriye dönük projeler, yatırımcılara altcoinler’i 30 dakikalık hızlı satışlarla sunan başarılı başvuru sahiplerinin bir onaylama prosedüründen geçeceği belirtiliyor.

Huobi Prime, büyük ve küçük yatırımcılara yöneliktir ve bireyler maksimum 1.000 $ ‘lık yatırım sınırına maruz kalır.

“ilk token satışının lansman tarihini 26 Mart”

Sunulan yeni tokenler aynı Binance’de olduğu gibi Huobi’nin kendi coin’i olan Huobi Token (HT) üzerinden satışa sunulacak.

Huobi Prime’da piyasaya sürülen ilk token, TOP Network’ün halka açık 60 milyon kullanıcısı olan blockchain projesinin yerel belirleyicisi TOP olacak. Bu başarılı Silikon Vadisi tabanlı startup, şu anda güvenli ve düşük maliyetli mesajlaşma, arama, video, VPN, CDN ve IoT veri paylaşım hizmetleri sunuyor.

“Huobi’nin kendi coin’i olan Huobi Token (HT) üzerinden satışa sunulacak.”

CEO Leon Li, ürünü yaratma kararının kısmen sonuçlandığını belirterek, “Sıfırdan başlayarak daha yenilikçi, doğrudan ve yanıt veren bir yöntem olacak şekilde tasarladık” yorumunu yaptı.

Huobi'den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Huobi’den Yeni Token Satış Platformu: Huobi Prime

Huobi, ilk token satışının lansman tarihini 26 Mart olarak duyurdu.

Huobi, sekiz aylık Avustralya’daki yatırım maliyetini düşürerek yeniden yapılandırarak personel arasında son zamanlarda yapılan fazlalıkları ortaya çıkardı. Benzer bir hikaye, madencilik devi Bitmain ve Ethereum (ETH) blockchain geliştiricisi ConsenSys de dahil olmak üzere diğer büyük kripto endüstrisi firmalarında ortaya çıkmıştır.

Peki token satışına nasıl katılabiliriz?

Kripto tüccarları ve kullanıcıları için Huobi Prime üzerinden yeni tokenlere erişim kazanmak kolaydır. Genel olarak konuşursak, ihtiyaç duydukları tek şey tam olarak doğrulanmış bir Huobi Global hesabı ve aylık ortalama 500 veya daha fazla Huobi tokenini hesaplarında bulundurmaları gerekmektedir.

“Huobi Prime’ın sadece üst düzey kripto yatırımcıları için değil, halka açık olması bizim için önemli. Aynı zamanda, Prime’da yer alanların ekosistemimize aktif olarak katılan meşru kullanıcılar olmasını sağlamak istiyoruz ”

Daha geniş bir kullanıcı alanı ve HT sahiplerine Prime’ı deneyimleme şansı vermek için, Prime’ın ilk token lansmanı için 500HT sınırlaması kaldırılacak.

Huobi Prime

Hiçbir koşulda varlığın yatırım özelliklerine ilişkin fiyat tahminleri veya gösterimler yapmayacak ve herhangi bir ticari tavsiyede bulunmayacak. Huobi Prime kullanıcıları gerektiğinde üçüncü tarafların yasal, vergi ve finansal tavsiyelerini de içeren bağımsız bir analiz yapmalıdır.

“Prime’ın ilk token lansmanı için 500HT sınırlaması kaldırılacak.”

Projeye katılmak isteyen yatırımcılar aşağıdaki Twitter paylaşımından detayları öğrenebilir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × one =

Endüstriden Haberler

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Amerika Birleşik Devletleri deniz ürünleri ticaret birliği Ulusal Su Ürünleri Enstitüsü (NFI), IBM’in blockchain tedarik zinciri çözümü olan Food Trust ile 11 Haziran tarihli deniz ürünleri ve gıda ile ilgili haberleri FoodOnline’ın raporlarını izlemek için çalışıyor.

Raporda, birden fazla şirket tarafından ortaklaşa yürütülen deniz ürünü türünü izlemek için yapılan yeni sistemden bahsettiler. Ayrıca, hasatçıları, ithalatçıları, soğuk hava depolarını, yiyecek servisi restoranlarını ve perakende satışlarını temsil eden NFI üyeleri de programa dahil oldular.

IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food TrustSIRF Başkanının Açıklamaları

Proje, başkanı Sean O’Scannlain’ın gelişmeler hakkında yaptığı açıklamada kurulacak sistemi Deniz Ürünleri Endüstrisi Araştırma Fonu (SIRF) tarafından finanse ediliyor:

“Takip sistemi deniz ürünleri endüstrisi için yeni bir şey değil, ancak blockchain yep yeni bir kavram, IBM’in Gıda takibi sistemi ile deniz ürünleri işletmelerinin gelir elde etmesine ve hasattan dağıtımına kadar müşterilerimize maliyetleri azaltmasına nasıl yardımcı olabileceğini test edeceğiz.”

Sistemin, şirketlerin verilere kimin erişebileceğini ve ne kadar süre boyunca kontrol edebileceğini ve zincir yüklendikten sonra da kontrolünü kimlerin ellerinde tutacağı da bildiriyor. IBM Food Trust genel müdürü Raj Rao, blockchain’in “Özellikle büyük ekosistemlere, işletmelere ve kuruluşlara sahip olduğumuzda, Food Trust herhangi bir sektörü değiştirebileceğini” belirtti.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Endüstriden Haberler

Visa, Blockchain’in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı Başlattı

Visa, Blockchain'in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ağı Başlattı

ABD’nin ödeme devi Visa, Blockchain teknolojisinin bazı yönlerinden türetilen bir sınır ötesi ödeme ağı başlattı.

“Visa B2B Connect” adı verilen ağ, işletmeler arasında doğrudan bankalar arası ödeme işlemleri mümkün kılarak, küresel finansal kurumlar tarafından yapılan uluslararası değişimleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 Visa’nın Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı

Rapora göre, ağ zaten daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri mümkün kılmak için dünya çapında 30 ticaret kanalını kapsıyor ve 2019’un sonuna kadar 90 pazara genişlemesi bekleniyor.

Visa B2B Connect, kısmen Linux Vakfı liderliğindeki bir grup tarafından geliştirilen açık kaynaklı dağıtılmış muhasebe teknolojisi (DLT) Hyperledger’ın unsurlarını içeren blockchain teknolojisine dayanmaktadır.

Visa Business Solutions’ın genel müdürü Kevin Phalen’in raporunda, özel olarak, blockchain teknolojisinin bazı yönlerinin, bir ödeme konusunda mevcut herhangi bir ödeme sistemine göre daha fazla veri aktarma kabiliyeti nedeniyle kullanıldığı bildirildi.

Ağ, teknoloji dünya devi IBM ile işbirliğinin yanı sıra e-ödeme operatörü Bottomline Technologies ve fintech firması FIS’in de birlikte olduğu bir projedir. Ürünü geliştirmek için Visa’nın başlangıçta kriptografik defter sistemleri üreticisi ile çalıştığı bildirildi.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

Facebook Coin’in Whitepaper’ı Çıkış Tarihi! Facebook Kaynakları

Facebook Coin'in Whitepaper'ı Çıkış Tarihi! Facebook Kaynakları

BT ve fintech dergisi TechCrunch’ın 6 Haziran’da yaptığı açıklamada, birden fazla kaynağın Facebook’un 18 Haziran’da stablecoin’i başlatmasını beklediğini belirtti.

Facebook Coin'in Whitepaper'ı Çıkış Tarihi! Facebook Kaynakları

Facebook Coin’in Whitepaper’ı Çıkış Tarihi! Facebook Kaynakları

Planlara aşina olan bir grup insan tarafından atıfta bulunan haber, gizli kripto para birimi projesinin bu ay ortaya çıkacağına şirket içi ve dışındaki mevcut düşüncelerle birlikte akıllardaki tarih olduğunu belirttiler. Daha önceki söylentiler, Facebook’un bu kripto parayı 2020 de çıkarması planlanıyor yönündeydi.

Facebook, ödeme sektörüne girme konusundaki ısrarı ile sektörün genelinde bir kargaşaya neden oldu. Yöneticiler, sadece sosyal medya platformu olan Facebook’un değil, yan firmaları olan WhatsApp ve Instagram’ın da katılacağını belirtti. Bununla birlikte, bu tür projelerin eleştirisi, en son ABD derecelendirme ajansı Weiss Ratings’e geliyor, ki bu da özel bir blog yazısında, teknoloji şirketlerinin nihai hedefinin, kripto para biriminin çekiciliğini arttırmak değil, bankalardan uzaklaşmak olduğunu belirtti.

Facebook Coin’in Whitepaper’ı Çıkış Tarihini Açıkladılar

TechCrunch,  “Facebook’un 18 Haziran’da, kripto parasının temellerini açıklayan bir whitepaper yayınlayacağını duyurmasını” bekliyor.

Bu tarih, Facebook’un Kuzey Avrupa’nın Mali Hizmetler ve Ödeme Ortakları Başkanı Laura McCracken’den de geliyordu. Bu hafta Alman finans dergisi Wirtschaftswoche ile yaptığı röportajda stabilcoin sadece ABD doları bazını içermeyeceğini söyledi.

Yayına Facebook Coin‘in değeri bir minimum fiat para birimi ile güvence altına alınacak” dedi.

“Uzun vadede bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin boğa piyasasında olacaklarıdır. Ve en önemli sonuçlarından biri de, bugün bildiğimiz finansal sistemi gerçekten bozma potansiyeline sahip olmalarıdır.”

Yine de, birçok analist böyle görmüyor. Küresel ödeme sistemine meydan okuyabilecek Apple Pay, Google Pay ve Alipay gibi uygulamalarının, “bankaların yerini almanın” sadece yeni ödeme platformlarıyla bile değiştirilebileceğini düşünüyorlar.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

Don`t copy text!
tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish