EOS Kurucusundan: EOS'un En Büyük Duyurusu! | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

EOS Kurucusundan: EOS’un En Büyük Duyurusu!

Piyasa sözleşmesi ve rakibi tarafından Ethereum (ETH), Tron (TRX) ve Cardano’ya (ADA) göre beşinci en büyük kripto para birimi olan EOS (EOS), akıllı sözleşmeleri ve günlük geliştirme yetenekleri nedeniyle son zamanlarda sessiz kaldı ve lansmandan bu yana büyük bir açıklama yapılmadı. Ocak ayında EOSIO sürüm 1.6.

Bununla birlikte, kurucu Daniel Larimer’e göre, kripto para birimine nihayet çok büyük bazı şeyler geliyor.

Büyük EOS Duyurusu nedir?

Larimer, sadece EOS’u kuran değil aynı zamanda Steem’i de kuran ve EOS’un ardındaki Block.one’da CTO olan bir kripto para birimi platformu olan BitShares’i (BTS) kripto para birimini oluşturan yazılım programcısı olduğu için kripto para birimi alanında çok saygın bir bireydir.

25 Mart’ta Larimer, EOS’un Haziran’da büyük bir duyuru yapacağını açıkladığında EOS Telegram grubunun kullanıcıları ile etkileşime giriyordu.

Dedi ki:

EOSIO açıklamasından bu yana haziran en büyük haber olacak.

Bu bilgi topluluğunu bıraktıktan sonra, Telegram grubu Larimer’e ne olabileceği hakkında sorular sordu. Ancak, Haziran ayında yapılacak duyuruyu mahvetmek istemediği için hiçbir ayrıntıyı açıklamadı.

Konuyla ilgili tüm Larimer, Haziran’ın EOS’i etkileyeceğini ve B1’in Haziran ayında geleceğini söyledi.

Hiç kimse duyurunun tam olarak ne olacağını bilmiyor, ancak EOS’un fiyatının duyuruyla beraber yükselmeye yol açabileceği ve daha sonra potansiyel olarak satılacağı ve “söylentiyi al ve haberi sat” olayına yol açabileceği muhtemel. .

Larimer, Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Litecoin’i (LTC) Eleştiriyor

Larimer dedi ki:

Ethereum’un geliştirici sayısı kaliteden çok miktara önem verildi. ETH birçok geliştiriciye sahiptir, çünkü çözümleri zayıf başlangıç tasarımı ile aşırı derecede karmaşıktır Eosio gibi bir şey için olmadıkça ETH ile neyin yanlış olduğunu çözemez.

Yukarıda söylenenlere ek olarak, biri Larimer’e, bir EOS meraklısının “Ada’nın burada sevgisi olmadığını söyleyen Cardano (ADA) hakkında sormasını istedi.

Litecoin (LTC) eleştirilerine gelince, bir Telgram grubu sohbet katılımcısı Litecoin ve EOS hakkında bir şeyden bahsetti ve Larimer cevapladı:

LTC ve EOS’u aynı kategoride düşündüğünüz gerçeği, para birimi olarak sadece bir simge olarak kullanılmaya önem verdiğinizi gösterir.

Genel olarak, 25 Mart’ta yapılan telgram grubu sohbeti, Larimer’in güçlü duygulara sahip olduğunu ve rakiplerini fazla değere sahip saymayarak EOS projesi hakkında heyecanlandırdığını gösterdi.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish