Coinbase’in Yeni Takip Listesi Özelliği Kullanıcılarına Anasayfasını Değiştirebilme Özelliği Veriyor – Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Coinbase’in Yeni Takip Listesi Özelliği Kullanıcılarına Anasayfasını Değiştirebilme Özelliği Veriyor

Coinbase'in Yeni Kullanıcı Filtresi

Kriptopara ile sanal hediye kartı almayı da kolaylaştırdıktan sonra Coinbase, şimdi anasayfalarını kendilerine göre ayarlayabilecekleri bir takip listesi özelliğini açıkladı. “Coinbase ile 12 Gün” programının 4. Gününde açıklama geldi.

 

Coinbase ile 12 Gün” programının 4. Gününde, firma kullanıcılarına takip listesi özelliğini artık kullanabileceklerini söyledi.

Bu özellik kullanıcılarının sadece istedikleri o kriptoparanın yanındaki bir yıldıza dokunarak o kriptoparayı artık takip etmelerini sağlıyor.

Coinbase piyasadaki listeledikleri yeni coinlerin sayılarının artmasıyla birlikte, onları yönetebilmek ve organize edebilmek de çok önemli hale geldiği için, bu özelliği çıkardılar.

Takip listesi özelliğini çıkarmaları ile Coinbase, kullanıcılarına kriptoparaları çok daha iyi bir yolla takip etme şansı veriyor.

“Takip ediliyor” kısmında görülecek olan takip edilen tüm kriptoparaların en önemli bilgilerine kolay ulaşım sadece tek tık ile olacak. Coinbase, daha da kullanıcı dostu olması için kullanıcıların hangi varlık ile ilgili bilgiyi en üstte görmek istediklerine göre onlara seçme olanağı verecek.

“Fiyat listelerinin tarihe göre sıralanmasının herkesin işine yaramadığını biliyoruz. Bu nedenle hangi varlığın bilgisini görmek size daha yardımcı ise onu seçmenizi sağlayan bir takip listesi özelliği getirdik. İster geleneksel fiyat listesini ya da piyasa verileri listesini de seçebilirsiniz.”

Bir varlığı yarattığınız listeden kaldırmak için yanındaki yıldıza tekrar tıklayıp yıldızı kaldırmanız yeterli olacaktır.

İlginç olan, Coinbase’in listesindeki durumuna bakmaksızın kullanıcılar istedikleri her varlığı bu takip listesine ekleyebilirler,  yalnızca uluslararası fiyat sayfasında olması yeterli olacaktır.

Daha iyi bir Kriptopara Ekosistemi Sağlıyor

Aynı zamanda Coinbase takip listesi özelliği ile daha da hassaslaştırılmış yeni fiyat listesi konusunda da kullanıcılarını bilgilendirdi.

Bunun yanı sıra sektörel bir haber akışı da anasayfada yerini almış vaziyette.

Coinbase, son 6 aydır da kullanıcı hesaplarına giriş yapma kısmında da yapacakları yenilikler üzerine çalıştıklarını söyledi.

Bununla birlikte Coinbase, kullanıcılarının sayfadaki deneyimlerini daha da kendilerine göre düzenleyebilmelerini sağlayabilmek için çalıştıklarını söyledi.

“Coinbase ile 12 Gün” programında, sanal hediye kartı ile kriptoparalarını nasıl harcayabileceklerini kullanıcılara gösterdi. Bu hediye kartı Nike, Uber ve daha fazla firma ile kullanılabilen WeGift tarafından veriliyor.

Coinbase servisinde yapacağı büyük ve önemli yenilikleri yılbaşına kadar duyurmaya devam edecek.

Kaynak: Blokt

 

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin Haberleri

En Fazla Bitcoin (BTC) Birikimi Olan Kim?

Bitcoin Analizi, Bitcoin 5.700 Doları Geçti!

Araştırma sonucuna göre, Winklevoss ikizleri 150.000 BTC’ye sahipler, ancak onlardan daha fazla Bitcoin sahibi olan isimler var…

En fazla miktarda Bitcoin (BTC) sahibi olan kişinin kim olduğunu araştıran Blockchain Center; Winklevoss ikizlerinden dolandırıcılara, bilgisayar korsanlarından “zombi coin”lere kadar tüm verileri masaya yatırdı.

 

Öte yandan kripto para dünyasının en ünlü hack vakası Mt. Gox olayının faillerinin 166.000 BTC’ye sahip oldukları iddia edildi.

Silk Road skandalından ele geçirilen 30.000 BTC’nin ise Tim Draper’ın elinde olduğu öne sürülüyor.

Plus Token dolandırıcılarının ise 200.000 BTC sahibi oldukları söylendi.

Diğer taraftan “Zombi coin”ler şaşırtıcı derecede fazla. Bahsini ettiğimiz bu tokenler, hiçbir zaman kullanılmayacak ve sonsuza kadar kimse tarafından harcanamayacak olan 1,5 milyon BTC’den meydana geliyor.

Grayscale’in Bitcoin Tröstü, en büyük kurumsal Bitcoin yatırım aracı olarak biliniyor ve şu anda 400.000 BTC’nin üzerinde likiditeye sahip. Lightning Network yalnızca 1.000 BTC bulundururken, Ethereum (ETH) 80.000 BTC daha kilitlemiş durumda.

Diğer 2,5 milyon Bitcoin’in zamanla dolaşıma girmesi bekleniyor. Bu listeye başka hangi isimlerin dahil olacağını ise zaman gösterecek.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Blockchain Haberleri

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Ulusal Balıkçılık Enstitüsü ve IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food Trust

Amerika Birleşik Devletleri deniz ürünleri ticaret birliği Ulusal Su Ürünleri Enstitüsü (NFI), IBM’in blockchain tedarik zinciri çözümü olan Food Trust ile 11 Haziran tarihli deniz ürünleri ve gıda ile ilgili haberleri FoodOnline’ın raporlarını izlemek için çalışıyor.

Raporda, birden fazla şirket tarafından ortaklaşa yürütülen deniz ürünü türünü izlemek için yapılan yeni sistemden bahsettiler. Ayrıca, hasatçıları, ithalatçıları, soğuk hava depolarını, yiyecek servisi restoranlarını ve perakende satışlarını temsil eden NFI üyeleri de programa dahil oldular.

IBM’in Blockchain Takibi Sistemi Food TrustSIRF Başkanının Açıklamaları

Proje, başkanı Sean O’Scannlain’ın gelişmeler hakkında yaptığı açıklamada kurulacak sistemi Deniz Ürünleri Endüstrisi Araştırma Fonu (SIRF) tarafından finanse ediliyor:

“Takip sistemi deniz ürünleri endüstrisi için yeni bir şey değil, ancak blockchain yep yeni bir kavram, IBM’in Gıda takibi sistemi ile deniz ürünleri işletmelerinin gelir elde etmesine ve hasattan dağıtımına kadar müşterilerimize maliyetleri azaltmasına nasıl yardımcı olabileceğini test edeceğiz.”

Sistemin, şirketlerin verilere kimin erişebileceğini ve ne kadar süre boyunca kontrol edebileceğini ve zincir yüklendikten sonra da kontrolünü kimlerin ellerinde tutacağı da bildiriyor. IBM Food Trust genel müdürü Raj Rao, blockchain’in “Özellikle büyük ekosistemlere, işletmelere ve kuruluşlara sahip olduğumuzda, Food Trust herhangi bir sektörü değiştirebileceğini” belirtti.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Blockchain Haberleri

Visa, Blockchain’in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı Başlattı

Visa, Blockchain'in Bazı Yönlerine Yönelik Global Sınır Ötesi Ağı Başlattı

ABD’nin ödeme devi Visa, Blockchain teknolojisinin bazı yönlerinden türetilen bir sınır ötesi ödeme ağı başlattı.

“Visa B2B Connect” adı verilen ağ, işletmeler arasında doğrudan bankalar arası ödeme işlemleri mümkün kılarak, küresel finansal kurumlar tarafından yapılan uluslararası değişimleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 Visa’nın Global Sınır Ötesi Ödeme Ağı

Rapora göre, ağ zaten daha hızlı ve daha ucuz sınır ötesi ödemeleri mümkün kılmak için dünya çapında 30 ticaret kanalını kapsıyor ve 2019’un sonuna kadar 90 pazara genişlemesi bekleniyor.

Visa B2B Connect, kısmen Linux Vakfı liderliğindeki bir grup tarafından geliştirilen açık kaynaklı dağıtılmış muhasebe teknolojisi (DLT) Hyperledger’ın unsurlarını içeren blockchain teknolojisine dayanmaktadır.

Visa Business Solutions’ın genel müdürü Kevin Phalen’in raporunda, özel olarak, blockchain teknolojisinin bazı yönlerinin, bir ödeme konusunda mevcut herhangi bir ödeme sistemine göre daha fazla veri aktarma kabiliyeti nedeniyle kullanıldığı bildirildi.

Ağ, teknoloji dünya devi IBM ile işbirliğinin yanı sıra e-ödeme operatörü Bottomline Technologies ve fintech firması FIS’in de birlikte olduğu bir projedir. Ürünü geliştirmek için Visa’nın başlangıçta kriptografik defter sistemleri üreticisi ile çalıştığı bildirildi.

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Kaynak: Cointelegraph

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

Don`t copy text!
tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish