Brian Kelly, Bitcoin için Yeni Hedef 6,000 Dolar! | Kripto Kılavuz
Takip Edin

Haber

Brian Kelly, Bitcoin için Yeni Hedef 6,000 Dolar!

Brian Kelly, Bitcoin için Yeni Hedef 6,000 Dolar!

CNBC’nin 2 Nisan’da bildirdiğine göre, dijital para yatırım şirketi BKCM LLC’nin kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, bir sonraki Bitcoin (BTC) hedefinin 6.000 $ olacağını söyledi.

CNBC’nin “Futures Now” şovuyla ilgili bir röportaj sırasında Kelly, “Muhtemelen bitcoin için hedefin 6,000 $’ a yakın olduğunu “ belirtti. Kelly’nin ifadesi, önde gelen dalgalanmanın sonucunda bitcoin’in yüzde 15’in üzerinde fırladığı ve geçen Kasım ayından bu yana ilk kez 5,000 $ fiyat noktasını kırdığı bir fiyat oldu. Kelly, kripto para pazarının temelini bir an önce bulmasını önerdi:

“Sahip olduğumuz tüm göstergeler — temel, teknik, yaptığımız kantitatif analiz olsun- hepsi muhtemelen en azından dip sürecine girmeye başladığımızı göstermektedir. […] Bu hareket hakkında ilginç olan şey, temellerin iyileştirilmesi ve kurumsal duyarlılığın iyileştirilmesi üzerine gerçekleşmesidir.”

Kelly ayrıca, kurumsal yatırımcıların, kripto para birimi fiyat artışının ana itici güçlerinden biri olduğunu söyleyerek şöyle demiştir:

“Hatta yüksek net bir varlığa sahip bireyler, aile ofisleri, ciddi bir ilgi almaya başlıyor. Bazı velayet çözümlerini yayınlayan birkaç büyük aracı kurum var. Yani alttan alta bir hareketlilik oluyor.”

CNBC’ye göre, fiyat artışının birçok borsada 20.000 BTC alımını veya baskı zamanında toplam 17.620.525 BTC (Bitcoin) arzının yüzde 0.11’ini takip ettiği bildirildi.

Şubat ayında Kelly, Bitcoin’in o zamana göre % 50 değerinin düşük olduğunu söyledi. Ancak Kelly, Bitcoin kısa bir süre için 1,500 ABD dolarına giderse şaşırmayacağını da ekledi.

Geçtiğimiz ay, bir başka kripto para birimi borsası  olan Arthur Hayes ve dijital döviz ticareti platformu BitMEX’in CEO’su, Bitcoin’in bu yıl 10.000 $ fiyat noktasına döneceğini öngördü. Hayes’e göre, pazar toparlanması 2019’un dördüncü çeyreğinde başlayacak:

“2019 darbesi güçlü olacak, ancak piyasalar 10.000 $ ‘ı yine de görecekler. Bu çok önemli bir psikolojik engeldir. […] 20.000 ABD doları bitcoin’in çıkabileceği bir noktadır. Bununla birlikte 11 ay sürdü ve 1000 dolardan 10.000 dolara, bir aydan az da 10.000 dolardan 20.000 dolara geri döndü. ”

CoinMarketCap’a göre, Bitcoin son 24 saat içinde yüzde 15’ten fazla artmış olup 4.790 dolar civarında işlem görüyor. kripto para, günün ortasında hafif bir düşüş göstermeden ve baskı sırasında yana doğru işlem görmeden önce 4.849 Dolara yükseldi.

Fiyat analizlerimiz, kripto para haberleri ve ticaret ipuçları hakkında ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edin

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =

Kripto Para Haberleri

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını Açıkladı!

Tron Vakfı, 2 Mayıs’ta HackerOne güvenlik açığı ifşa platformu üzerindeki blockchain ağını kırabilecek sabit bir kritik güvenlik açığı olduğunu açıkladı.

Açıklama, bir saldırganın mevcut tüm belleği doldurabileceğini ve akıllı bir sözleşmede kötü amaçlı kod kullanarak, TRX ağında bir Dağıtılmış Hizmet Reddi saldırısı gerçekleştirebileceğine değinmektedir. Açıklamada ayrıca böyle bir saldırının etkisi açıklanmaktadır:

“Bir makineyi kullanan bir saldırgan, SR düğümünün tümüne veya %51’ine DDOS saldırısı gönderebilir ve Tron ağını kullanılamaz hale getirebilir veya ağı bozabilir.”

Tron Kendi Blockchain Ağının Kritik Güvenlik Açığını HackerOne Sitesi Kullanıcılarından Birinin Keşfettiği Düşünülüyor

Güvenlik açığını keşfeden ve ifşa eden siber güvenlik araştırmacısına 1.500 dolar ödül verildi. Sorun ilk olarak 14 Ocak’ta bildirildi, ancak düzeltildikten yakın zaman sonra kamuya açıklandı.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Kripto Para Haberleri

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

MIT Profesörü Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor!

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü Profesörü Christian Catalini MIT’den ayrıldı ve Facebook Coin’in geliştirici ekibi ile birlikte Facebook’un yeni kripto parası üzerinde çalışmaya başladı.

Yayınlanan raporda, bilgisi olan iki isimsiz kaynak Catalini’nin Facebook ile olan işbirliğinden bahsetti. Catalini’nin, token ekonomisi alanındaki en önde gelen araştırmacılardan biri olduğu ve bunun üzerinde çalışmaları olduğu biliniyordu. Kısa süre önce Toronto Üniversitesi profesörü Joshua Gans ile ICO ve tokenlerin değeri hakkında bir rapor yazmıştı.

Christian Catalini Facebook Coin ile Çalışıyor

Bu haftanın başlarında, haberler, sosyal medya devi Facebook’un kripto para birimi için 1 milyar dolar değerinde yatırım aradığı duyuruldu. Raporlar ilk olarak, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Facebook’un kendi tokenlerinin yaratılmasını “araştırıldığı ve geliştirildiği” hakkındaydı.

2018 yılının sonunda Bloomberg, şirketin WhatsApp mesajlaşma servisinin kullanıcıları için bir kripto oluşturduğunu da bildirmişti. Daha sonra Şubat ayında New York Times raporu, Facebook’un son derece gizli kripto para birimi projesiyle “Facebook Coin ile birlikte Facebook’un bitcoin‘in başarısız olduğu yerlerde başarılı olmayı umduğunu” belirtti.

Catalini, MIT’deki 2014 yılında MIT’deki tüm lisans öğrencilerine 100 $ değerinde Bitcoin dağıtmak için 500 bin dolar kazanmış olan MIT Bitcoin Projesine liderlik eden kişilerden de biriydi.

Daha önce yazdığımız Facebook coin ile ilgili yazımızda Mark Zuckerberg’in blockchain’e de ilgisi olduğundan ve o alanda yenilikler yapacağına da değinmiştik, makalemizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Ethereum Haberleri

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yayınladı

Ethereum Vakfı, 30 Nisan’daki resmi bir tweet’e göre, topluluk web siteleri ethereum.org’un yeni bir güncellemesini yayınlamaya karar verdi.

Ethereum Vakfı Topluluk Web Sitesini Yeniden Yapılandı

Aynı gün bir Ethereum Foundation blog gönderisine göre, ethereum.org, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan belgeler ve öğreticiler gibi topluluk tarafından oluşturulan Ethereum içeriğinin bir deposudur. Ethereum ekibi yaptığı açıklamada şöyle devam ediyor:

“Ethereum, blockchain ve kripto para gibi işleri yapmakla meşgul bir topluluk için bir web sitesi: Yeni geliştiricilere ve kullanıcılara katılmak, kendimizi ve birbirimizi eğitmek amacıyla kurulmuş bir topluluk web sitesi olacak.”

Bu, şu ana kadar web sitesinde bulunan dört alt sayfaya ayrılmış bir yapı olması planlanıyor bu yapılar:

“Yeni Başlayanlar”, “Kullan”, “Öğren” ve “Yap” gibi isimlerle ilk çıkışı İngilizce olarak yapılacaktır. Ekip, web sitesinin şu anki haliyle yalnızca bir başlangıç ​​noktası olduğunu vurgulamaktadır; topluluğun iyileştirmeler ve eklemeler yapacağını belirtiyorlar.

 

En önemli kripto para haberlerinden ve fiyat analizlerinden ilk siz haberdar olmak için: Bizi Telegram’da takip edebilirsiniz!

Devamını oku

Güncel Grafik

Daha Fazlası İçin Tıklayın

Bizi Twitter’da Takip Etmeyi unutma

Popüler Başlıklar

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish